27 листопада Стратегічна дорадча група з питань реформування системи охорони здоров’я (СДГ), оприлюднила проект Стратегії реформування системи охорони здоров’я України на період 2015-2025 рр.

Наразі документ готовий до громадського обговорення, яке розпочнеться 5 грудня 2014 року, та триватиме до лютого 2015 р. У громадському обговоренні може взяти участь кожен зацікавлений громадянин. Громадське обговорення буде відбуватися як в електронному режимі, так і у форматі публічної дискусії.

Для того, щоб взяти участь у громадському обговоренні проекту Стратегії у форматі публічної дискусії, Вам необхідно:

  1. Зайти за посиланням та ознайомитись із датами та графіком проведення обговорень.
  2. Заповнити анкету, розміщену там же.
  3. Визначитись, у якості учасника, чи у якості спікера Ви бажаєте взяти участь у обговоренні.
  4. В якості Спікера Вам необхідно буде зробити короткий виступ (презентацію) встановленого формату з Вашими пропозиціями до Стратегії.
  5. Презентацію потрібно надіслати на адресу: saghealth@gmail.com, не пізніше, ніж за 2 дні до дати обговорення. Наприклад, якщо обговорення призначено на 15 грудня, то останній термін прийому презентацій – 12 грудня, 18:00.

Варто зазначити, якщо Ви бажаєте висловити свої зауваження, ідеї та пропозиції, які  можуть суттєво вплинути на запропонований проект Стратегії, зареєструйтесь у якості спікера громадського обговорення. Таким чином Ви зможете донести свої ідеї до розробників Стратегії.

Для того, щоб взяти участь у громадському обговоренні проекту Стратегії у електронному форматі, будь-ласка, використовуйте форму.

Важливо! Пропозиції, які надійдуть в іншому від запропонованого форматі, не будуть розглянуті.                            

Врахування пропозицій, що надійдуть під час громадського обговорення у форматі публічної дискусії, чи  у форматі електронного обговорення, залишається на розсуд членів СДГ.

Стратегічна дорадча група готова почути думки громадськості, експертного середовища, пацієнтів, бізнесу, лікарів та інших зацікавлених осіб з тим, щоб врахувати найбільш слушні з них у документі.

Запрошуємо всіх охочих реєструватися  для участі у громадському обговоренні!

Напишіть відгук

Ваша email адреса не опублікується. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Ви можете використовувати HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

очистити формуВідправити